Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Kraków 26-29 października 2010-szkolenie wizytatorów d.s ewaluacji. Główny cel-analiza danych zebranych w szkołach i placówkach!
29 października 2010

Przez kilka dni uczestnicy nabywali umiejętności potrzebne do napisania dobrego, rzetelnego raportu. Tematem większości sesji była analiza jakościowa i ilościowa danych. Tu wizytatorzy musieli wykazać się talentem analitycznym i wykorzystać maksymalnie informacje zebrane w szkołach i placówkach.

Doceniamy zalety platformy-mówili wizytatorzy, gdy wpisywane dane układały się w logiczny opis.

Pojawiły się także tematy przewijające się przez wszystkie szkolenia. Refleksja nad rolą wizytatora pozwalała utrwalać właściwe, profesjonalne postawy, a zasady właściwie udzielanej informacji zwrotnej dobrze przygotować się do publicznej prezentacji raportu. Debata oksfordzka była znakomitym ćwiczeniem kultury dyskusji i właściwej argumentacji.

Zespołowa praca pod okiem ekspertów i opiekunów przyniosła wymierne efekty. W większości wizytatorzy wyjeżdżali z częściowo napisanymi raportami. Jesteśmy dobrze przygotowani do napisania dalszej części raportów –mówili wizytatorzy na sesjach podsumowujących spotkanie. Czy tak jest będziemy mogli się przekonać czytając raporty z ewaluacji szkół i placówek.

W listopadzie (17-20 XI 2010) ostatnie spotkanie tego cyklu. Do zobaczenia w Krakowie

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama