Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Ostatnie spotkanie III cyklu.
5 grudnia 2010

W zimowej aurze 2-3 XII grudnia w Krakowie ponad 100 wizytatorów III cyklu szkoleniowego podsumowywało wiedzę i umiejętności. W czasie zajęć uczestnicy poddali refleksji ostatnią aktywność procedury ewaluacyjnej: spotkanie w radach pedagogicznych, prezentację raportu, dyskusję z nauczycielami nad przedstawionymi wnioskami. Wizytatorzy ds. ewaluacji podsumowali również swoją dotychczasową współpracę w zespołach, określili mocne strony „zawodowego duetu” wskazali trudności, jakie mogą pojawić się w czasie takiego sposobu pracy.

Sporo czasu poświęcili dyskusji na temat najwyższego poziomu spełniania wymagań stawianych przez państwo szkołom i placówkom. Podali przykłady argumentów wskazujące, że badane przez nich placówki podejmują oryginalne, skuteczne działania, którymi mogłyby się podzielić z innymi szkołami. Problem czasu, który mieli wizytatorzy na napisanie raportu rozgrzewał dyskusje w kuluarach.

W wykładzie podsumowującym koordynator projektu dr Grzegorz Mazurkiewicz wskazał na zagrożenia, ale i na szanse programu.Uczestnicy otrzymali z rąk koordynatora projektu i przedstawicielki ORE Ewy Dudek zaświadczenia uprawniające do prowadzenia badań w szkole.

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama