Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Nabór na szkolenie "Nauczyciel-badacz"
11 maja 2011

Szanowni Państwo,

Na szkolenie „Nauczyciel-badacz” zgłosiło się 500 nauczycieli z ponad 250 szkół. Cieszy nas tak duże zainteresowanie tą tematyką. Niestety na wiosenną edycję możemy zaprosić jedynie 112 nauczycieli z 66 szkół. Wyniki rekrutacji przekażemy Państwu 13.05.2011.
Już teraz zapraszamy wszystkich, którzy nie znajdą się na liście uczestników wiosennej edycji do zarejestrowania się na jedno ze szkoleń rozpoczynających się jesienią.

Terminy szkoleń jesiennych oraz inne niezbędne informacje do pobrania tutaj

Na szkolenie „Nauczyciel-badacz” zgłosiło się ponad 500 nauczycieli z ponad 250 szkół. Ciszy nas tak duże zainteresowanie tą tematyką. Niestety na wiosenną edycję możemy zaprosid jedynie 112 nauczycieli z 66 szkół. Wyniki rekrutacji przekażemy Paostwu 13.05.2011.
Już teraz zapraszamy wszystkich, którzy nie znajdą się na liście uczestników wiosennej edycji do zarejestrowania się na jedno ze szkoleo rozpoczynających się jesienią.
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama