Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy szkolenia z zakresu ewaluacji.
18 sierpnia 2011

Do końca 2011r. rozpoczną się dwa cykle szkoleń wizytatorów ds. ewaluacji. Pierwszy z nich rusza już 24 sierpnia( szczegóły w zakładce szkolenia i kalendarzu wydarzeń).
W szkoleniach uwzględnione będą efekty prac nad wymaganiami i narzędziami, uwagi dyrektorów,  wizytatorów, kuratorów oraz zewnętrznych ekspertów.  Znaczący wpływ na proces uczenia się w projekcie miała konferencja międzynarodowa „ Jakoś edukacji czy/i jakość ewaluacji” oraz spotkania łączników i spotkania regionalne.
Pod koniec sierpnia( 29-31) uczestnicy cyklu IV i V spotkają się w Krakowie na podsumowaniu i wręczeniu zaświadczeń. Ponad 200 wizytatorów zasili szeregi zespołów przeprowadzających ewaluacje w szkołach i placówkach oświatowych w całej Polsce.
W ramach projektu zaplanowane są również dalsze spotkania regionalne wizytatorów i przedstawicieli władz samorządowych( najbliższe 22-23 IX br.), szkolenia dla dyrektorów szkół i placówek oraz nauczycieli. Relacje z przebiegu tych spotkań zamieszczać będziemy w aktualnościach.

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama