Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Konferencja z cyklu "JAKOŚĆ EDUKACJI CZY/I JAKOŚĆ EWALUACJI"
30 marca - 2 kwietnia 2012r
10 września 2011

Szanowni Państwo!

Przyszłoroczna konferencja z cyklu „JAKOŚĆ EDUKACJI CZY/I JAKOŚĆ EWALUACJI”  będzie dotyczyła kwestii związanych w zadaniami i rozwojem przywódców edukacyjnych. Mamy nadzieję, że podczas konferencji nie zabraknie przestrzeni oraz czasu na bezpieczne, interesujące rozważania, przemyślenia i rozmowy o edukacji, ewaluacji, przywództwie we współczesnym świecie.

Poza sesjami eksperckimi prowadzonymi przez prelegentów m.in. z Polski, Czech, Ukrainy, Irlandii, Norwegii oraz USA,  odbędą się także sesje refleksyjne, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość odniesienia się do omówionych przez ekspertów tematów.

Mamy nadzieję, że międzynarodowi eksperci dostarczą uczestnikom głębokich, prowokujących i inspirujących pomysłów na wsparcie dyrektorów, nauczycieli oraz pozostałych uczestników procesu uczenia się w reagowaniu na współczesne wyzwania w inicjatywach na rzecz wypełniania wymagań państwa wobec szkół i placówek (stanowiących dziś punkt wyjścia w obowiązującym modelu nadzoru pedagogicznego). Omówione zostaną także zadania dyrektorów w odniesieniu do wymagań państwa. Przedstawione będą także pewne pomysły na ich realizację oraz dobre praktyki.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. W grudniu przedstawimy Państwu listę prelegentów konferencji. Rekrutacja uczestników na konferencję rozpocznie się 5 stycznia 2012 roku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama