Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Rozpoczęła się kolejna edycja szkolenia "Nauczyciel badacz". 14-17 września 2011 Dębe pod Warszawą.
19 września 2011

Kolejna edycja szkolenia ”Nauczyciel-badacz” rozpoczęta. W dniach 14-17 września w Dębem pod Warszawą  83 nauczycielek i nauczycieli z 42 szkół z całej Polski spotkało się na pierwszym z dwóch zjazdów aby wspólnie przygotować się do wykorzystania ewaluacji w swojej codziennej pracy.
Podczas 4 dni szkoleniowych ścierały się różne koncepcje funkcjonowania szkoły, różne podejścia do ewaluacji i pracy nauczyciela. 
Jaka jest filozofia naszej szkoły?  Czy możliwe jest wprowadzanie zmian oddolnie? W jaki sposób przygotować i przeprowadzić przydatną ewaluację ? Jak współpracować z Radą Pedagogiczną? Na te i inne pytania odpowiadali sobie uczestnicy i uczestniczki szkolenia .
Na salach szkoleniowych można było zaobserwować wysoką aktywność nauczycieli i nauczycielek ale też zaskoczenie tym, jak wiele tematów musimy poddać refleksji aby właściwie przygotować się do ewaluacji i wdrożenia efektów badań.  
Wybrane opinie uczestniczek i uczestników dotyczące szkolenia:
„Pouczające”,” Owocne”, „Wymiana doświadczeń”,” Integracja”, ”Okazało się, że nasza szkoła funkcjonuje w oparciu o 2 wykluczające się teorie! musimy porozmawiać o tym z naszym dyrektorem J”, „Gdyby nauczyciele na radzie zrobili to ćwiczenie mogliby zobaczyć i zrozumieć więcej”.

Kolejny i zarazem ostatni zjazd tej grupy szkoleniowej odbędzie się 4-5.01.2012 r.        

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama