Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Nauczyciel -badacz. Przegorzały 27-28 X 2011r.
29 października 2011

Przyjechaliśmy, aby więcej dowiedzieć się o ewaluacji i wymienić się doświadczeniami z przeprowadzonych badań - o takich celach najczęściej mówili uczestnicy drugiego spotkania szkolenia dla nauczycieli. Realizacja tych celów była możliwa między innymi w trakcie open space. Formule, która zakłada oddanie wolnej przestrzeni do dyskusji i rozmowy na tematy, które dla uczestników są najważniejsze. Sami wybierają  tematy oraz sami formułują wnioski.Oprócz tematów zaproponowanych przez trenerów na" targowisku tematów" pojawiły sie propozycje zgłaszane z sali.Tematy te, wraz z zapisanymi przemyśleniami grup znajdują się w galerii poniżej.
W drugim dniu nauczyciele poznawali różne sposoby prowadzenia ewaluacji wewnetrznej w szkole. W sumulacji badania oferty Domu Gościnnego UJ poznawali profil szkoły jako propozycję na diagnozę i ewaluację wybranych obszarów/wymagań w szkole.Wyjechali z zadaniem przeprowadzenia badania i podzielenia się doświadczeniem na forum npseo.

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama