Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
"Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza. Wiedza jest ograniczona. Wyobraźnia ogarnia świat"
7 lutego 2010


Myśl Alberta Einsteina mocno zabrzmiała w przemówieniu Minister Katarzyny Hall, która rozpoczęła uroczystość przekazania pierwszych raportów z ewaluacji zewnętrznej przedstawicielom władz lokalnych i dyrektorom szkół i placówek.

Wagę tego momentu podkreśli w swoich wystąpieniach Minister Krystyna Szumilas, oraz koordynatorzy projektu dr Grzegorz Mazurkiewicz i Joanna Berdzik.

Ciekawym momentem była zaprezentowanie przez Agnieszkę Borek i Tomasza Kasprzaka platformy internetowej obsługującej cały projekt i niezbędnej do napisania raportu.

Najważniejszy moment wręczenia raportów zapamiętają na długo dyrektorzy i przedstawiciele samorządów. Bardzo emocjonalnie o tym mówili w kuluarach.
Pozostaje jednak pytanie jak te raporty zostaną w szkołach wykorzystane? Czy rozpoczną dyskusje o ważnych problemach szkoły? Czy przedstawiciele samorządów wykorzystają je do tworzenia polityki oświatowej?

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama