Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Spotkanie łączników regionalnych. Kraków 1-3 grudnia br.
2 grudnia 2011

  1 grudnia 2011 r. rozpoczęło się kolejne spotkanie z reprezentantami  Delegatur  KO – Łącznikami. Tym razem zajęcia toczyły się wokół zagadnień:

·          zasad  pracy Łączników (projekt - ewaluatorzy),

·          doskonalenia pisania raportów,

·         zapoznania się z nową platformą internetową ,

·          wymianie doświadczeń.

  Nasz Projekt ma już dwa lata. To dobry czas, aby podsumować dotychczasową pracę, zdecydować co jest w niej dobre i co warto zmienić. 53 Łączników właśnie tej refleksji poddało swoją rolę. Efektem tej pracy jest opracowanie zasad, które będą przyświecały pracy łączników (ich zadania, sposób kontaktowania się, przekazywanie informacji w Delegaturach itp.)
  Kolejne duże zadanie to poznanie nowej platformy SEO. Paweł Simka prezentował nowe możliwości narzędzia, które każdy ewaluator uważa za bezcenne. Uczestnicy mieli możliwość zadać pytania naszemu Informatykowi, a także pracować nad pisaniem komentarza do kryterium i redagowania wymagania wg nowych zasad.
  W czasie sesji plenarnej Grzegorz  Mazurkiewicz pokazał jakie są dotychczasowe efekty pracy nadzoru pedagogicznego wg rozporządzenia z 2009r., podkreślił rolę wymagań wobec palcówek oraz wskazał na wyzwania procesu ewaluacji.
  Z wszystkich zajęć powstała lista tego, co każdy Łącznik powinien przekazać swoim koleżankom/kolegom , a za te spotkania trzymamy kciuki.

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama