Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Pierwsze badania w szkołach i placówkach
15 listopada 2009

Nadszedł czas sprawdzenia teorii w praktyce. Wizytatorzy ds. ewaluacji są w trakcie przeprowadzania pierwszych badań w szkołach i placówkach, które zgłosiły się do projektu. W większości placówek będą trwały 3 dni, objęci nimi będą: dyrektorzy, nauczyciele, rodzice, uczniowie, przedstawiciele społeczności lokalnej.

Aby uzyskać pełny obraz działań szkoły wizytatorzy wykorzystają do badania różne narzędzia: ankietę, wywiad, obserwację, badanie dokumentacji. Różnorodność narzędzi ma zagwarantować rzetelność przekazanej informacji szkołom. A przecież na tym zależy wizytatorom, aby informacja, która przekażą placówkom służyła do podejmowania przez nie dobrych decyzji.

Pracę zespołów badawczych obserwują autorzy projektu, by zebrać spostrzeżenia, które posłużą do doskonalenia procedury badawczej.
Najświeższe doniesienia potwierdzają nawiązanie dialogu i życzliwość wszystkich stron. Doświadczenia z pierwszych wizyt będą omówione na kolejnym, już trzecim spotkaniu szkoleniowym dla wizytatorów ds. ewaluacji i dyrektorów, które odbędzie się d dniach 25-28 XI w Krakowie. Zebrany wcześniej materiał badawczy przełożą na język raportu.

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama