Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Pierwsza grupa wizytatorów ds. ewaluacji 15 I 2010 zakończyła cykl szkoleniowy.
15 stycznia 2010

Jeszcze ostatnie zajęcia w surowych murach ”Domu Gościnnego” UJ, na których rozmawialiśmy o prezentacji raportu, ostatnie poprawki w pisanych raportach, kilka rad jak przygotować prezentacje na konferencje, a dla dyrektorów jak wykorzystać raport i wypływamy na szerokie wody.

Grzegorz Mazurkiewicz w podsumowaniu powiedział o tym momencie "puszczamy się brzegu".

Otrzymane zaświadczenie o ukończeniu kursu daje oczywiście gwarancje profesjonalnego podejścia do ewaluacji, ale początki są zawsze trudne! Będziemy z tą grupą w kontakcie. Poprzez "łączników" wyłonionych w każdym województwie, przesyłać będziemy informacje o wszystkich nowościach i zmianach w programie. Będą organizowane spotkania regionalne i uruchomione zostanie forum dyskusyjne również dla dyrektorów. Zawsze można będzie liczyć na życzliwą dłoń prowadzących szkolenia, wykorzystać myśli zawarte w wykładzie podsumowującym dr Grzegorza Mazurkiewicza, by życie traktować jak projekt edukacyjny.

Trochę wzruszeni odbijamy od brzegu!

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama