Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Konferencje regionalne. 18-19 X 2012
20 października 2012

Na terenie wybranych gmin i powiatów 14 województw(Dolnośląskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Lubelskiego, Lubuskiego, Małopolskiego, Opolskiego, Pomorskiego, Śląskiego, Świętokrzyskiego, Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Łódzkiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego) odbyły się spotkania regionalne dla dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów, rodziców, władz lokalnych i partnerów zewnętrznych. Poświęcone były dyskusji nad rolą raportu z ewaluacji zewnętrznej, wykorzystaniu przez szkołę wyników ewaluacji zewnętrznej w podnoszeniu,  jakości pracy oraz kreowaniu przez organy prowadzące szkoły lokalnej polityki oświatowej.

Po zapoznaniu się z wnioskami płynącymi z raportów z terenu danej gminy lub powiatu odbyła się dyskusja na temat wyzwań, przed którymi stoi oświata w regionie.Rozmowy zainicjowane przez "biegłych" prezentujących wyniki regionalnych raportów z ewaluacji zewnętrznej toczyły się wokół takich tematów jak: współpraca z rodzicami i ze środowiskiem lokalnym,  komunikacja uczniowie - nauczyciele na lekcjach, współpraca dyrektorów. 

Materiały pomocnicze do przeprowadzenia "ławy obywatelskiej " oraz galeria zdjęć na podstronie konferencji regionalnych.

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama