Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
IV spotkanie wizytatorów d.s ewaluacji.
19 grudnia 2012

 W Krakowie w dniach 12-15 grudnia grupa wizytatorów szkolących się z zakresu ewaluacji, w ramach  X cyklu,przygotowywała się do ostatniego etapu badania – prezentacji w szkołach i placówkach edukacyjnych. Duży stres i poczucie braku doświadczenia w tego typu prezentacjach, towarzyszyły uczestnikom w poszczególnych grupach. Symulacja spotkań pozwoliła uspokoić emocje i zobaczyć, że dobre przygotowanie materiału i prezentacji power point wiele rozwiązuje. Dużo czasu wizytatorzy spędzili doskonaląc umiejętność pisania raportu. Analiza danych jak zwykle była kluczowym momentem w trakcie opisywania kryteriów do poszczególnych wymagań.

  W podsumowaniu IV spotkania uczestnicy wskazali na czynniki ułatwiające im uczenie  tak jak: konkretne, praktyczne wskazówki trenerów i ekspertów, wiele przykładów, zajęcia praktyczne, inspiracje, rozmowa o kreatywności, słuchanie i uczenie się od innych grup. Wskazali również co utrudniało: zbyt duże tempo pracy, zbyt ogólny poziom niektórych zajęć, za mało czasu na ćwiczenia praktyczne .Podobały się zajęcia dotyczące „ dyscypliny w klasie” i na temat wyzwań dla edukacji.

Kolejne spotkanie  w Nowym Roku! Do zobaczenia w styczniu 2013

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama