Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Szkolenia podstawowe wizytatorów d/s ewaluacji
12 kwietnia 2013

W dniach 3–6 kwietnia w Krakowie pracowały dwie grupy wizytatorów. Jedna przygotowywała się do prezentacji raportu w Przegorzałach, druga poznawała tajniki zbierania i analizy danych w Novotelu. W obu grupach panował duch pracy i zaangażowania. Wizytatorzy występują w roli uczących się nowych kompetencji, które pozwolą im przeprowadzić ewaluacje zewnętrzna w szkołach i placówkach. W gronie uczących się są również dyrektorzy ewaluowanych szkól. W podsumowaniu spotkania drugiego XII cyklu jedna z dyrektorek po dniu sesji z analizy danych powiedziała – „w tym momencie cieszę się, że nie będę tego robić zaraz po szkoleniu”. Dała wyraz uznaniu dla pracy wizytatorów, którzy w krótkim czasie muszą opanować tak wiele umiejętności.

Uczestnicy XI cyklu uczyli się pisania raportu w nieco zmienionej koncepcji opisu kryteriów operacyjnych. Uczestnicy XII cyklu dowiadywali się jak przeprowadzić badanie w szkole. Wywiady, ankiety on-line, obserwacje to niektóre zagadnienia, które były tematem poszczególnych sesji.

Wizytatorom obu cyklów życzymy udanych spotkań w szkołach i placówkach.

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama