Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Zaproszenie do wzięcia udziału w diagnozie kompetencji przywódczych kadry kierowniczej szkół/placówek
13 czerwca 2013

Szanowna Pani Dyrektor,

Szanowny Panie Dyrektorze,                                                                         

                w ramach działań projektu systemowego pn.: "Przywództwo i zarządzanie w oświacie - opracowanie i wdrożenie systemu kształcenia i doskonalenia dyrektorów szkół/placówek", realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Priorytetu III, Działania 3.1, Poddziałania 3.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 prowadzone są diagnozy dotyczące kompetencji przywódczych kadry kierowniczej szkół/placówek w Polsce.         

            Celem przedsięwzięcia jest identyfikacja potrzeb dyrektorów szkół/placówek w Polsce w zakresie rozwoju kompetencji przywódczych. Wyniki diagnozy posłużą do przygotowania założeń do systemowego wspomagania w pełnieniu funkcji kierowniczych oraz wesprą proces budowania systemu doskonalenia i kształcenia dyrektorów szkół/placówek w Polsce. Badania będą prowadzili pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy
z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

            W związku z powyższym zwracamy się do Państwa dyrektorów z prośbą o wypełnienie ankiety, w terminie do dnia 25 czerwca 2013r. Ankieta jest anonimowa i została zamieszczona na stronie http://ankieta.przywodztwo-edukacyjne.edu.pl/.

            W ramach dalszej realizacji projektu planujemy przeprowadzenie cyklu wywiadów pogłębionych oraz cyklu spotkań szkoleniowych dla dyrektorów(ek) szkół/placówek w zakresie upowszechniania i uzgadniania efektów projektu. Ci z Państwa, którzy wyrażą taką chęć (nie pozwala nam to w żaden sposób zidentyfikować osoby, która wypełnia ankietę) - będą traktowani priorytetowo podczas organizowanych przez nas bezpłatnych szkoleń, seminariów i spotkań.

Z góry dziękuję za współpracę.

z poważaniem,

Roman Dorczak

Koordynator Projektu

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama