Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Konferencja online
10 lipca 2013
W dniu 5 lipca 2013 r. odbyła się konferencja online pod tytułem "Zmiany w systemie ewaluacji oświaty - Nowe funkcje platformy internetowej SEO", podczas której koordynator projektu Grzegorz Mazurkiewicz omówił kwestie związane z ewaluacją szkół i placówek, zwrócił uwagę na nowe wymagania państwa wobec szkół i placówek oraz ich konceptualizację. Nie zabrakło również informacji związanych ze zmianami w modelu i zalecanym przebiegu ewaluacji zewnętrznej, narzędziach i raporcie. Kolejnym prelegentem konferencji  był administrator platformy internetowej SEO Paweł Simka, który opowiedział o zmianach na platformie SEO2 - ukazując krok po kroku co i gdzie można teraz na niej znaleźć. W dalszej części wystąpienia omówił zmiany w komentarzu do obszaru badawczego oraz do wymagania, jak również wygląd raportu oraz elektroniczny formularz zgłoszeń uwag do platformy.
Wizytatorzy, którzy uczestniczyli w konferencji mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym za pośrednictwem czatu. Wśród komentarzy pojawiały się głównie pozytywne dotyczące nowej formy przekazu, która spotkała się z dużą aprobatą. 
Konferencję oglądano na żywo w 150 miejscach naraz. Niebawem jej zapis będzie również dostępny na platformie - tak, aby wszyscy, którzy nie mieli możliwości wzięcia w niej udziału mogli zapoznać się z prezentowanymi treściami.
Nieliczne problemy z odbiorem dźwięku lub obrazu były spowodowane prędkością łącza uczestników lub ich oprogramowaniem, w przyszłości organizatorzy przekażą informację o zalecanych parametrach łącza, które pozwolą bardziej komfortowo brać udział w konferencji.
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama