Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
28-30 IV 2010 kolejna grupa rozpoczęła szkolenia na temat ewaluacji
26-28 kwietnia 2010

W Krakowie w dniach 28-30 IV 2010 kolejna grupa rozpoczęła szkolenia na temat ewaluacji. Tym razem są to pracownicy urzędów obsługujących ministrów, którzy zgodnie z ustawą o systemie oświaty wykonują zadania nadzoru pedagogicznego.Planowane są dwa spotkania, na których, sprawujący nadzór pedagogiczny będą poznawać cele i wartości nowego nadzoru, metodologię ewaluacji oraz zasady działania platformy obsługującej badania.

Na pierwszym spotkaniu trudnością dla uczestników było spojrzenie na ewaluacje poprzez pryzmat specyfiki swoich placówek. Poznanie zasad ewaluacji i narzędzi badawczych uspokoiło nastroje. Okazuje się, że można korzystając z platformy seo badać zarówno szkoły artystyczne jak i związane z gospodarką morską czy rolnictwem.  W kuluarach podkreślano dobrą organizacje szkolenia i profesjonalizm. „Po pierwszym spotkaniu wyjeżdżamy z dużą dawką nowej wiedzy, którą trzeba spokojnie sobie ułożyć i właściwie wykorzystać w pracy”- tak podsumowała pracowite trzy dni uczestniczka z Centrum Edukacji Kulturalnej.

Do zobaczenia w czerwcu na drugiej części szkolenia!

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama