Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Szkolenie doskonalące dla 270 wizytatorów
28 listopada 2013

28 listopada  br. zakończyło się zorganizowane przez Ośrodek Rozwoju Edukacji  trzydniowe szkolenie doskonalące dla wizytatorów realizujących w kuratoriach oświaty zadania z zakresu nadzoru pedagogicznego oraz posiadających kwalifikacje do prowadzenia ewaluacji szkół i placówek. Uczestniczyło w nim 270 wizytatorów z całego kraju.

Z wizytatorami spotkała się Joanna Berdzik, podsekretarz stanu w MEN , która mówiła o  znaczeniu ewaluacji w nadzorze pedagogicznym oraz  roli ewaluatorów w podnoszeniu jakości pracy szkoły. Przedstawiła także informacje o najistotniejszych  zmianach w przepisach  prawa oświatowego.

W spotkaniu uczestniczyli także pracownicy MEN, IBE i ORE, którzy w kontekście wymagań państwa wobec szkół i placówek badanych w procesie ewaluacji omówili zagadnienia dotyczące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego, specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów, kształcenia zawodowego, analizy wyników sprawdzianu/egzaminów zewnętrznych,  założeń merytorycznych i instytucjonalnych wdrażania Krajowych Ram Kwalifikacji oraz Krajowego Rejestru Kwalifikacji dla uczenia się przez całe życie.

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama