Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Pierwsze spotkanie szkoleniowe dla przyszłych wizytatorów do spraw ewaluacji
4 października 2009

W dniach 30 IX-3 X w Krakowie odbyło się pierwsze spotkanie szkoleniowe dla przyszłych wizytatorów do spraw ewaluacj .Celem było przedstawienie nowego modelu nadzoru pedagogicznego w Polsce. W spotkaniu tym wzięło też udział 32 dyrektorów i dyrektorek szkół i placówek, którzy zgodzili się, aby to u nich odbyły się pierwsze ewaluacje. Grupa 122 osób słuchała wykładów, pracowała w grupach i dyskutowała przez 30 godzin zajęć.

Najważniejszym punktem dnia pierwszego był wykład profesora Henryka Mizerka, który zaprosił słuchaczy w podróż do krainy ewaluacji i pokazał jak fascynujące mogą być teoretyczne rozważania na jej temat.

Drugi dzień szkolenia podsumowany został przez
Minister Krystynę Szumilas, która nawiązując do tematów poruszanych podczas zajęć precyzyjnie przedstawiła główne punkty polityki oświatowej państwa.

Dnia trzeciego udało się przejść od rozważań prawnych i teoretycznych do prezentacji modelu systemu ewaluacji oświaty. Wciąż jednak jesteśmy na początku drogi. Kolejne spotkanie już za niecałe dwa tygodnie.

 

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama