Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Szkolenie doskonalące
24 marca 2014

W dniach 19-21.03.2014 r., w podkrakowskiech Przegorzałach grupa wizytatorów ds. ewaluacji uczestniczyła w szkoleniu doskonalącym (II cykl szkoleniowy). W trakcie szkolenia uczestnicy doskonalili wiedzę i umiejętności związane z procesem ewaluacji.
Pierwszy dzień był poświęcony refleksji nad wymaganiami oraz nowym funkcjonalnościom platformy internetowej SEO.
Drugiego dnia szkolenia uczestnicy uzupełniali wiedzę na temat aktualnego modelu i zalecanego przebiegu ewaluacji, konceptualizacji, a także recenzowali i tworzyli opisy do obszarów badania, leady i wnioski.
Trzeci dzień był poświęcony doskonaleniu umiejętności prowadzenia rady pedagogicznej (początek pracy szkoły nad rekomendacjami). Dodatkowo uczestnicy mieli możliwość uczestniczyć w sesji, podczas której pogłębiali rozumienie działań podejmowanych przez nauczycieli i uczniów na lekcji, których znajomość pozwala dokonywać rzetelnych obserwacji lekcji oraz dzielili się doświadczeniem w analizie danych.

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama