Strona główna
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Zespół projektu
Aktualność
Platforma SEO - zmiana przepisów
2 września 2015

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z uwagi na okres przejściowy w prowadzeniu ewaluacji, warunkowany tym, że prowadzone są  na  platformie działania rozpoczęte na podstawie przepisów obowiązujących do 31 sierpnia 2015 roku  i działania w oparciu o rozporządzenie obowiązujące od 1 września 2015 roku, na platformie SEO będą pojawiały się jeszcze raporty zawierające ustalane poziomy spełniania wymagań na poziomach ABCDE.  

Ponadto informujemy, że na platformie internetowej SEO zamieściliśmy narzędzia i konceptualizacje do nowych wymagań dla szkół, przedszkoli oraz szkół dla dorosłych zgodnych z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 sierpnia 2015 r. w sprawie wymagań wobec szkół i placówek. Nad dostosowaniem narzędzi do pozostałych placówek wciąż pracujemy i będziemy je sukcesywnie dołączać.

Jednocześnie informujemy, że do wszystkich ewaluacji założonych od dnia 1 września br. automatycznie wygenerowany zostanie nowy raport (zgodny z rozporządzeniem, nie zawierający ustalania poziomu spełniania wymagań na poziomach E, D, C, B, A).

Ponadto w informacjach archiwalnych zostawimy informacje o dotychczasowym stanie prawnym i opracowane na podstawie tego stanu prawnego materiały szkoleniowe w celu ułatwienia Państwu korzystania z raportów z ewaluacji (prawie 22 800), które powstały na podstawie dotychczasowych przepisów.                                  

Zespół Projektu.

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
trabzon oto kiralamachip satın alchip satın alzynga chipchip satın altrabzon rent a car<
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1

trabzon oto kiralama